Zamknięcie wylewowe, białe, HDPE, RD 18
0,33 €
0,39 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 3499 |
0,33 €
/ netto
|
| do 10499 |
0,28 €
/ netto
15 %
|
| do 17499 |
0,23 €
/ netto
30 %
|
| od 17500 |
0,20 €
/ netto
39 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
8-2021-18-N
Szczegóły techniczne
| Wysokość: | 50 mm |
|---|---|
| Waga: | 3 g |
| Jednostka opakowania: |
3680 sztuk na karton
55200 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39235010 |
| Gwint: | ND 18 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 0.40 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.