Zamknięcie klapkowe z PP, białe, RD 28
0,21 €
0,25 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 2299 |
0,21 €
/ netto
|
| do 6899 |
0,18 €
/ netto
14 %
|
| do 11499 |
0,14 €
/ netto
33 %
|
| od 11500 |
0,13 €
/ netto
38 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
8-2040-28-W
Szczegóły techniczne
| Wysokość: | 22.2 mm |
|---|---|
| Waga: | 4.72 g |
| Jednostka opakowania: |
2300 sztuk na karton
48300 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39235010 |
| Gwint: | ND 28 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | PP |
| Ślad węglowy produktu: | 16.20 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.