Zamknięcie klapkowe z PP, białe, 28/410, otwór 3mm
0,23 €
0,27 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 2599 |
0,23 €
/ netto
|
| do 7799 |
0,19 €
/ netto
17 %
|
| do 12999 |
0,17 €
/ netto
26 %
|
| od 13000 |
0,14 €
/ netto
39 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
8-2040-28/410-W
Szczegóły techniczne
| Wysokość: | 24.5 mm |
|---|---|
| Waga: | 4 g |
| Jednostka opakowania: |
2600 sztuk na karton
31200 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39235010 |
| Gwint: | 28/410 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | PP |
| Ślad węglowy produktu: | 13.90 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.