Zamknięcie dozujące z PP, białe, 32-203, z taśmą zabezpieczającą i ryflowaną nasadką, do gwintu 32
0,40 €
0,48 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 1499 |
0,40 €
/ netto
|
| do 4499 |
0,33 €
/ netto
18 %
|
| do 7499 |
0,28 €
/ netto
30 %
|
| od 7500 |
0,24 €
/ netto
40 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
8-3055-32-W
Szczegóły techniczne
| Wysokość: | 49 mm |
|---|---|
| Waga: | 6 g |
| Jednostka opakowania: |
1500 sztuk na karton
36000 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 96161090 |
| Gwint: | ND 32 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | PP |
| Ślad węglowy produktu: | 20.90 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.