Zakrętka z zabezpieczeniem oryginalności z PE, czarna, GL 18, z wewnętrznym stożkiem
0,12 €
0,14 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 749 |
0,12 €
/ netto
|
| do 1499 |
0,11 €
/ netto
8 %
|
| do 2999 |
0,10 €
/ netto
17 %
|
| od 3000 |
0,09 €
/ netto
25 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
8-1100-18
Originalitätsverschluss PE schwarz GL18 - mit Innenkonus
Szczegóły techniczne
| Wysokość: | 19.8 mm |
|---|---|
| Waga: | 1 g |
| Jednostka opakowania: |
6000 sztuk na karton
120000 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39235010 |
| Gwint: | GL 18 |
| Kolor: | czarny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 0.20 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.