Zakrętka z zabezpieczeniem oryginalności z HDPE, czarna, GL 45
1,84 €
2,19 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 449 |
1,84 €
/ netto
|
| do 1349 |
1,51 €
/ netto
18 %
|
| do 2249 |
1,27 €
/ netto
31 %
|
| od 2250 |
1,10 €
/ netto
40 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
8-1104-45
Szczegóły techniczne
| Wysokość: | 31.5 mm |
|---|---|
| Waga: | 10.7 g |
| Jednostka opakowania: |
450 sztuk na karton
10800 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39235010 |
| Gwint: | GL 45 |
| Kolor: | czarny |
| Materiał: | HDPE |
| Uszczelka: | PTFE |
| Ślad węglowy produktu: | 3.10 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.