Zakrętka z zabezpieczeniem oryginalności PP niebieska GL 32
0,46 €
0,55 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 1799 |
0,46 €
/ netto
|
| do 5399 |
0,39 €
/ netto
15 %
|
| do 8999 |
0,32 €
/ netto
30 %
|
| od 9000 |
0,28 €
/ netto
39 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
8-1110-32-BL
Szczegóły techniczne
| Wysokość: | 22.5 mm |
|---|---|
| Waga: | 5 g |
| Jednostka opakowania: |
1800 sztuk na karton
28800 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39235010 |
| Gwint: | GL 32 W |
| Kolor: | niebieski |
| Materiał: | PP |
| Ślad węglowy produktu: | 17.30 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.