Zakrętka z PP, czarna, RD 80
0,83 €
0,99 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 379 |
0,83 €
/ netto
|
| do 1139 |
0,68 €
/ netto
18 %
|
| do 1899 |
0,57 €
/ netto
31 %
|
| od 1900 |
0,50 €
/ netto
40 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
8-2001-80
Szczegóły techniczne
| Wysokość: | 16.4 mm |
|---|---|
| Waga: | 20 g |
| Jednostka opakowania: |
380 sztuk na karton
9120 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39235010 |
| Gwint: | ND 80 |
| Kolor: | czarny |
| Materiał: | PP |
| Uszczelka: | EPE |
| Ślad węglowy produktu: | 70.70 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.