Zakrętka z PP, czarna, PP 28
0,42 €
0,50 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 2499 |
0,42 €
/ netto
|
| do 7499 |
0,34 €
/ netto
19 %
|
| do 12499 |
0,30 €
/ netto
29 %
|
| od 12500 |
0,25 €
/ netto
40 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
8-1304-28
Szczegóły techniczne
| Wysokość: | 19.8 mm |
|---|---|
| Waga: | 3 g |
| Jednostka opakowania: |
2500 sztuk na karton
50000 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39235010 |
| Gwint: | PP 28 |
| Kolor: | czarny |
| Materiał: | PP |
| Uszczelka: | EPE |
| Ślad węglowy produktu: | 10,50 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.