Zakrętka z PP, czarna, GL 55, z wkładką PTFE
1,31 €
1,56 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 799 |
1,31 €
/ netto
|
| do 2399 |
1,07 €
/ netto
18 %
|
| do 3999 |
0,90 €
/ netto
31 %
|
| od 4000 |
0,79 €
/ netto
40 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
8-1004-55
- Gewinde GL 55
- PTFE-Einlage: Stärke 2mm, gut geeignet für aggressive oder säurehaltige Füllgüter, höchste chemische Beständigkeit Polytetraflourethylen (PTFE) kaschierte Einlage aus aufgeschäumten Polyethylen (EPE)
- Unter Kaschieren versteht man das Verbinden mehrerer Lagen gleicher oder verschiedener Materialien (meist Folien) mit Hilfe geeigneter Kaschiermittel (Lack, Leim, Wasser). Kaschiert wird, um ein Material zu schützen oder eine Addition günstiger Materialeigenschaften zu erzielen
Szczegóły techniczne
| Wysokość: | 17.4 mm |
|---|---|
| Waga: | 11 g |
| Jednostka opakowania: |
800 sztuk na karton
19200 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39235010 |
| Gwint: | GL 55 |
| Kolor: | czarny |
| Materiał: | PP |
| Uszczelka: | EPE |
| Ślad węglowy produktu: | 38.30 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.