Zakrętka z PP, biała, RD 25, z wkładką EPE
0,20 €
0,24 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 3299 |
0,20 €
/ netto
|
| do 9899 |
0,17 €
/ netto
15 %
|
| do 16499 |
0,14 €
/ netto
30 %
|
| od 16500 |
0,12 €
/ netto
40 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
8-2001-25-W
Szczegóły techniczne
| Wysokość: | 17.2 mm |
|---|---|
| Waga: | 3 g |
| Jednostka opakowania: |
3300 sztuk na karton
79200 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39235010 |
| Gwint: | ND 25 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | PP |
| Uszczelka: | EPE |
| Ślad węglowy produktu: | 10,50 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.