Zakrętka typu „naciśnij i obróć” z PP, ciemnozielona, 28
0,34 €
0,40 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 1299 |
0,34 €
/ netto
|
| do 3899 |
0,28 €
/ netto
18 %
|
| do 6499 |
0,23 €
/ netto
32 %
|
| od 6500 |
0,21 €
/ netto
38 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
8-2201-28-GR
Szczegóły techniczne
| Wysokość: | 16.6 mm |
|---|---|
| Waga: | 6.01 g |
| Jednostka opakowania: |
1300 sztuk na karton
58500 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39235010 |
| Gwint: | ND 28 |
| Kolor: | zielony |
| Materiał: | HDPE, PP |
| Uszczelka: | EPE |
| Ślad węglowy produktu: | 20.90 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.