Zakrętka typu „naciśnij i obróć”, czarna, HDPE, 28/410, z wkładką piankową EPE i tłoczeniem symbolu
0,29 €
0,35 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 749 |
0,29 €
/ netto
|
| do 1499 |
0,25 €
/ netto
14 %
|
| do 2999 |
0,23 €
/ netto
21 %
|
| od 3000 |
0,22 €
/ netto
24 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
8-2201-28/410-SCH
Drück- & Drehverschluss schwarz HDPE 28/410 mit EPE-Schaumeinlage & Symbolprägung
Szczegóły techniczne
| Wysokość: | 21.5 mm |
|---|---|
| Waga: | 7.9 g |
| Jednostka opakowania: |
1500 sztuk na karton
30000 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39235010 |
| Gwint: | 28/410 |
| Kolor: | czarny |
| Materiał: | HDPE, PP |
| Uszczelka: | EPE |
| Ślad węglowy produktu: | 1.10 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.