Wylewka nalewowa otwarta z HDPE, naturalna, do gwintu 25, dł. ok. 8 cm, bez paska zabezpieczającego
0,80 €
0,95 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 1499 |
0,80 €
/ netto
|
| do 4499 |
0,66 €
/ netto
18 %
|
| do 7499 |
0,56 €
/ netto
30 %
|
| od 7500 |
0,48 €
/ netto
40 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
8-2027-25-N
Szczegóły techniczne
| Wysokość: | 83 mm |
|---|---|
| Waga: | 4.5 g |
| Jednostka opakowania: |
1500 sztuk na karton
36000 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39235010 |
| Gwint: | ND 25 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 1.10 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.