Spryskiwacz pistoletowy APTP, biały, RD 28, długość rurki ssącej 278 mm
1,09 €
1,30 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 584 |
1,09 €
/ netto
|
| do 1754 |
0,89 €
/ netto
18 %
|
| do 2924 |
0,76 €
/ netto
30 %
|
| od 2925 |
0,66 €
/ netto
39 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
8-3211-28-278
- Sprühpistole aus HDPE
- APTP-Trigger = All Plastic Trigger Pump - die Sprühpistole besteht komplett aus Kunststoff, daher keine Korrosion & einfach zu recyclen
- passend für Gewinde 28
- Länge Steigrohr: 278 mm, kann bei Bedarf individuell gekürzt werden
Szczegóły techniczne
| Wysokość: | 51.4 mm |
|---|---|
| Waga: | 18.5 g |
| Jednostka opakowania: |
450 sztuk na karton
9000 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 84248970 |
| Gwint: | ND 28 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | HDPE, PP |
| Ślad węglowy produktu: | 63.50 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.