Słoiczek cylindryczny na krem, z LDPE, czarny, 50 ml
0,75 €
0,89 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 143 |
0,75 €
/ netto
|
| do 719 |
0,69 €
/ netto
8 %
|
| od 720 |
0,66 €
/ netto
12 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
9-4904-0050-58-SCH
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 50 ml / 0.05 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 55.4 mm |
| Waga: | 70.9 g |
| Jednostka opakowania: |
288 sztuk na karton
1728 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 58 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | ABS, PP |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.