Pokrywka do pojemników z PP, biała, RD 110
1,10 €
1,31 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 479 |
1,10 €
/ netto
|
| do 1439 |
0,90 €
/ netto
18 %
|
| do 2399 |
0,76 €
/ netto
31 %
|
| od 2400 |
0,66 €
/ netto
40 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
8-4100-110
Szczegóły techniczne
| Wysokość: | 14.6 mm |
|---|---|
| Waga: | 18.5 g |
| Jednostka opakowania: |
225 sztuk na karton
6300 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39235010 |
| Gwint: | ND 110 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | PP |
| Ślad węglowy produktu: | 64.70 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.