Pokrywka do pojemników z HDPE, biała, 90
0,96 €
1,14 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 298 |
0,96 €
/ netto
|
| do 896 |
0,78 €
/ netto
19 %
|
| do 1494 |
0,66 €
/ netto
31 %
|
| od 1495 |
0,58 €
/ netto
40 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
8-4110-90
Szczegóły techniczne
| Wysokość: | 17.3 mm |
|---|---|
| Waga: | 17 g |
| Jednostka opakowania: |
299 sztuk na karton
8372 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39235010 |
| Gwint: | ND 90 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 61.10 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.