Pojemnik z zakrętką z PVC, przezroczysty, RD 50, kwadratowy, 200 ml
0,88 €
1,05 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 405 |
0,88 €
/ netto
|
| do 2435 |
0,76 €
/ netto
14 %
|
| do 4871 |
0,69 €
/ netto
22 %
|
| od 4872 |
0,63 €
/ netto
28 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
9-2200-0200-50
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 200 ml / 0.2 litr |
|---|---|
| Długość: | 59.5 mm |
| Szerokość: | 59.5 mm |
| Wysokość: | 87 mm |
| Waga: | 19 g |
| Jednostka opakowania: |
406 sztuk na karton
4872 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 50 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | PVC |
| Ślad węglowy produktu: | 62.50 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.