Pojemnik szerokootworowy PET-G, przezroczysty, 250 ml, RD 93
1,23 €
1,46 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 191 |
1,23 €
/ netto
|
| do 959 |
1,07 €
/ netto
13 %
|
| do 1535 |
0,95 €
/ netto
23 %
|
| do 3071 |
0,88 €
/ netto
28 %
|
| od 3072 |
0,83 €
/ netto
33 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
9-4000-0250-93
- 250ml Volumen Fassungsvermögen
- Aus PETG Kunststoff, klarsichtig
- Gewinde RD 93
- PETG ist ein mit Glycol modifiziertes PET, zeichnet sich durch eine besonders hohe Transparenz aus
- Perfekte Alternative zu Glas
- Bruchsicher
- Geringes Eigengewicht, dadurch auch geringe Transport- und Entsorgungskosten
- Recyclingfähig
- Etikettierbar
- Schwer entflammbar
- Restentleerbar
- Problemloses Befüllen und Entleerung durch die große Öffnung
- Ideal für den Pharmabereich und Kosmetikindustrie
- Besonders geeignet für Tabak, homöopathische Produkte, Aromen, Duftöle, Pulver und Pasten
- Verschluss: Schraubverschluss weiß
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 250 ml / 0.25 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 60.3 mm |
| Waga: | 27 g |
| Jednostka opakowania: |
192 sztuk na karton
3072 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 93 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | PET-G |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.