Pojemnik okrągły PET, brązowy, 250 ml
0,48 €
0,57 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 154 |
0,48 €
/ netto
|
| do 1549 |
0,33 €
/ netto
31 %
|
| do 3099 |
0,30 €
/ netto
38 %
|
| od 3100 |
0,28 €
/ netto
42 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
9-4011-0250-38/400
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 250 ml / 0.25 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 111 mm |
| Waga: | 32 g |
| Jednostka opakowania: |
155 sztuk na karton
3100 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | 38/400 |
| Kolor: | brązowy |
| Materiał: | PET |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.