Pojemnik okrągły PET, biały, 200 ml
0,44 €
0,52 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 187 |
0,44 €
/ netto
|
| do 1879 |
0,30 €
/ netto
32 %
|
| do 3759 |
0,28 €
/ netto
36 %
|
| od 3760 |
0,25 €
/ netto
43 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
9-4014-0200-38/400-W
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 200 ml / 0.2 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 108 mm |
| Waga: | 32 g |
| Jednostka opakowania: |
188 sztuk na karton
3760 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | 38/400 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | PET |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.