Pojemnik okrągły PET, biały, 150 ml
0,32 €
0,38 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 276 |
0,32 €
/ netto
|
| do 2769 |
0,22 €
/ netto
31 %
|
| do 5439 |
0,20 €
/ netto
38 %
|
| od 5440 |
0,19 €
/ netto
41 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
9-4014-0150-38/400-W
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 150 ml / 0.15 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 102 mm |
| Waga: | 20.5 g |
| Jednostka opakowania: |
277 sztuk na karton
5440 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | 38/400 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | PET |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.