Pojemnik do materiałów niebezpiecznych z PP, biały, 5,5 l z pokrywką
5,09 €
6,06 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 79 |
5,09 €
/ netto
|
| do 479 |
3,82 €
/ netto
25 %
|
| do 699 |
3,06 €
/ netto
40 %
|
| od 700 |
2,55 €
/ netto
50 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
7-5101-055
- 5,5l Volumen
- Für Lebensmittel geeignet
- Aus PP Kunststoff
- Incl. Deckel
- UN – Y Zulassung für Feststoffe
- für Füllgüter der Verpackungsgruppe II & III geeignet
- Stabiler Kunststoffbügel
- Idealer Eimer zum Transport und Lagern von festen Gefahrstoffen
- Blickdicht - schützt Dein Füllgut vor Lichteinflüssen
- Geruchs- und geschmacksneutral
- Problemloser Transport auch im befüllten Zustand
- Durchmesser oben: 21,0 X 29,1 cm / Durchmesser unten: 17,3 X 25,4 cm
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 5500 ml / 5.5 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 208 mm |
| Waga: | 236 g |
| Jednostka opakowania: |
80 sztuk na karton
480 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233090 |
| Certyfikat UN: | 1H2/Y7/S/... |
| Gwint: | zamknięcie samozatrzaskowe |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | PP |
| Ślad węglowy produktu: | 790.40 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.