Pojemnik cylindryczny PET-G, przezroczysty, 750 ml, RD 93
2,65 €
3,15 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 79 |
2,65 €
/ netto
|
| do 639 |
1,75 €
/ netto
34 %
|
| do 1279 |
1,46 €
/ netto
45 %
|
| od 1280 |
1,33 €
/ netto
50 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
9-4000-0750-93
- 750ml Volumen Fassungsvermögen
- Aus PETG Kunststoff, klarsichtig
- Gewinde RD 93
- PETG ist ein mit Glycol modifiziertes PET, zeichnet sich durch eine besonders hohe Transparenz aus
- Perfekte Alternative zu Glas
- Bruchsicher
- Geringes Eigengewicht, dadurch auch geringe Transport- und Entsorgungskosten
- Recyclingfähig
- Etikettierbar
- Schwer entflammbar
- Restentleerbar
- Problemloses Befüllen und Entleerung durch die große Öffnung
- Ideal für den Pharmabereich und Kosmetikindustrie
- Besonders geeignet für Tabak, homöopathische Produkte, Aromen, Duftöle, Pulver und Pasten
- Verschluss: Schraubverschluss weiß
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 750 ml / 0.75 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 136.3 mm |
| Waga: | 50 g |
| Jednostka opakowania: |
80 sztuk na karton
1280 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 93 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | PET-G |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.