Pojemnik cylindryczny PET-G, przezroczysty, 250 ml, RD 43
0,70 €
0,83 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 239 |
0,70 €
/ netto
|
| do 1919 |
0,63 €
/ netto
10 %
|
| do 3839 |
0,58 €
/ netto
17 %
|
| od 3840 |
0,53 €
/ netto
24 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
9-4000-0250-43
- 250ml Volumen Fassungsvermögen
- Aus PETG Kunststoff, klarsichtig
- Gewinde RD 43
- PETG ist ein Glycol modifiziertes PET, zeichnet sich durch eine besonders hohe Transparenz aus
- Perfekte Alternative zu Glas
- Bruchsicher
- Geringes Eigengewicht, dadurch auch geringe Transport- und Entsorgungskosten
- Recyclingfähig
- Etikettierbar
- Schwer entflammbar
- Restentleebar
- Problemloses Befüllen und Entleeren durch die große Öffnung
- Ideal für den Pharmabereich und Kosmetikindustrie
- Besonders geeignet für Tabak, homöophatische Produkte, Aromen, Duftöle, Pulver und Pasten
- Verschluss: Garantieverschluss weiß
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 250 ml / 0.25 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 112 mm |
| Waga: | 18 g |
| Jednostka opakowania: |
240 sztuk na karton
3840 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | OV 43 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | PET-G |
| Ślad węglowy produktu: | 92.50 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.