Pojemnik cylindryczny PET-G, przezroczysty, 125 ml, OV 43
0,80 €
0,95 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 487 |
0,80 €
/ netto
|
| do 3903 |
0,53 €
/ netto
34 %
|
| do 7807 |
0,44 €
/ netto
45 %
|
| od 7808 |
0,41 €
/ netto
49 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
9-4000-0125-43
- 125ml Volumen Fassungsvermögen
- Aus PETG Kunststoff, klarsichtig
- Gewinde OV 43
- PETG ist ein mit Glycol modifiziertes PET, zeichnet sich durch eine besonders hohe Transparenz aus
- Perfekte Alternative zu Glas
- Bruchsicher
- Geringes Eigengewicht, dadurch auch geringe Transport- und Entsorgungskosten
- Recyclingfähig
- Etikettierbar
- Schwer entflammbar
- Restentleerbar
- Problemloses Befüllen und Entleeren durch die große Öffnung
- Ideal für den Pharmabereich und Kosmetikindustrie
- Besonders geeignet für Tabak, homöophatische Produkte, Aromen, Duftöle, Pulver und Pasten
- Verschluss: Garantieverschluss weiß
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 125 ml / 0.125 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 97 mm |
| Waga: | 14 g |
| Jednostka opakowania: |
488 sztuk na karton
7808 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | OV 43 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | PET-G |
| Ślad węglowy produktu: | 70.50 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.