Pojemnik cylindryczny PET-G, brązowy, 500 ml, RD 58
1,42 €
1,69 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 104 |
1,42 €
/ netto
|
| do 839 |
0,94 €
/ netto
34 %
|
| do 1679 |
0,79 €
/ netto
44 %
|
| od 1680 |
0,72 €
/ netto
49 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
9-4001-0500-58
- 500ml Volumen Fassungsvermögen
- Aus PETG Kunststoff, braun
- Gewinde RD 58
- PETG ist ein mit Glycol modifiziertes PET, zeichnet sich durch eine besonders hohe Transparenz aus
- Perfekte Alternative zu Glas
- Bruchsicher
- Geringes Eigengewicht, dadurch auch geringe Transport- und Entsorgungskosten
- Recyclingfähig
- Etikettierbar
- Schwer entflammbar
- Problemloses Befüllen und Entleerung durch die große Öffnung
- Ideal für den Pharmabereich und Kosmetikindustrie
- Besonders geeignet für Tabak, homöopathische Produkte, Aromen, Duftöle, Pulver und Pasten
- Verschluss: Garantieverschluss mit Originalitätsring
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 500 ml / 0.5 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 139 mm |
| Waga: | 30 g |
| Jednostka opakowania: |
105 sztuk na karton
1680 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 58 |
| Kolor: | brązowy |
| Materiał: | PET-G |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.