Kranik spustowy / dozujący, HDPE, czerwony, gwint RD 61
5,67 €
6,75 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 199 |
5,67 €
/ netto
|
| do 599 |
4,63 €
/ netto
18 %
|
| do 999 |
3,92 €
/ netto
31 %
|
| od 1000 |
3,40 €
/ netto
40 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
8-6015-61
- Ideal für gluckerfreies Ablassen derFlüssigkeit
- Durchmesser Auslauf: ca. 19,7 mm
- integrierte Luftzufuhr
- kinderleichtes Öffnen und Schließen durch den Drehgriff
Szczegóły techniczne
| Wysokość: | 57.5 mm |
|---|---|
| Waga: | 53.7 g |
| Jednostka opakowania: |
200 sztuk na karton
4000 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39235090 |
| Gwint: | ND 61 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE, PP |
| Ślad węglowy produktu: | 8.30 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.