Kranik spustowy / dozujący, HDPE, czerwony, gwint RD 51
6,85 €
8,15 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 249 |
6,85 €
/ netto
|
| do 749 |
5,61 €
/ netto
18 %
|
| do 1249 |
4,74 €
/ netto
31 %
|
| od 1250 |
4,11 €
/ netto
40 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
8-6015-51
- Ideal für gluckerfreies Ablassen der Flüssigkeit
- Durchmesser Auslauf: ca. 19,7 mm
- integrierte Luftzufuhr
- kinderleichtes Öffnen und Schließen durch den Drehgriff
Szczegóły techniczne
| Wysokość: | 54.9 mm |
|---|---|
| Waga: | 44.8 g |
| Jednostka opakowania: |
250 sztuk na karton
5000 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39235090 |
| Gwint: | ND 51 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE, PP |
| Uszczelka: | EPE |
| Ślad węglowy produktu: | 6.70 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.