Kranik spustowy / dozujący, czerwony, PP, gwint RD 45
5,81 €
6,91 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 324 |
5,81 €
/ netto
|
| do 974 |
4,75 €
/ netto
18 %
|
| do 1624 |
4,02 €
/ netto
31 %
|
| od 1625 |
3,49 €
/ netto
40 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
8-6015-45
- Ideal für gluckerfreies Ablassen der Flüssigkeit
- Durchmesser Auslauf: ca. 19,7 mm
- integrierte Luftzufuhr
- kinderleichtes Öffnen und Schließen durch den Drehgriff
Szczegóły techniczne
| Wysokość: | 54.7 mm |
|---|---|
| Waga: | 37 g |
| Jednostka opakowania: |
325 sztuk na karton
6500 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39235090 |
| Gwint: | ND 45 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE, PP |
| Ślad węglowy produktu: | 5.20 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.