Butelka typu Tall Boston Round, PET, przezroczysta, 100 ml, 24/410
0,28 €
0,33 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 349 |
0,28 €
/ netto
|
| do 1049 |
0,19 €
/ netto
32 %
|
| do 4899 |
0,15 €
/ netto
46 %
|
| od 4900 |
0,14 €
/ netto
50 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
9-3120-0100-24/410
- 100ml Volumen Fassungsvermögen
- Aus PET Kunststoff
- Transluzent
- Glänzende Oberfläche
- Perfekte Alternative zu Glasflaschen
- Bruchsicher
- Geringes Eigengewicht, dadurch auch geringe Transport- und Entsorgungskosten
- Recyclingfähig
- Ideal für den Pharmabereich
- Besonders geeignet für homöopathische und kosmetische Produkte, Aromen, Duftöle und Nahrungsergänzungsmittel
- Verwendung als Basenflasche zum Aufbewahren von selbsthergestellten E-Liquid-Mischungen
- Verschluss: Schraubverschluss und Drück&Dreh Verschluss in weiß
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 100 ml / 0.1 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 121.5 mm |
| Waga: | 13 g |
| Jednostka opakowania: |
350 sztuk na karton
4900 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | 24/410 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | PET |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.