Butelka typu Tall Boston Round, PET, biała, 150 ml, 24/410
0,40 €
0,48 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 287 |
0,40 €
/ netto
|
| do 4607 |
0,35 €
/ netto
13 %
|
| do 9215 |
0,30 €
/ netto
25 %
|
| od 9216 |
0,28 €
/ netto
30 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
9-3124-0150-24/410-W-I
150ml Tall Boston Round - PET - weiß - 24/410
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 150 ml / 0.15 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 138 mm |
| Waga: | 17.5 g |
| Jednostka opakowania: |
288 sztuk na karton
7336 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | 24/410 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | PET |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.