Butelka typu Boston Round, PET, przezroczysta, 500 ml, 28/410
0,68 €
0,81 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 199 |
0,68 €
/ netto
|
| do 599 |
0,45 €
/ netto
34 %
|
| do 1121 |
0,39 €
/ netto
43 %
|
| od 1122 |
0,34 €
/ netto
50 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
9-3100-0500-28
- 500ml Rundflasche aus PET Kunststoff
- PET ist ein thermoplastischer Kunststoff
- Klarsichtig
- Glänzende Oberfläche
- Perfekte Alternative zu Glas
- Geringes Eigengewicht, dadurch auch geringe Transport- und Entsorgungskosten
- Recyclingfähig
- sehr bruchfest
- lebensmittelgeeignet
- Besonders geeignet für homöopathische und kosmetische Produkte, Aromen, Duftöle und Nahrungsergänzungsmittel
- Verschluss: Push Pull Verschluss, Taplastpumpe und Drück&Dreh Verschluss
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 500 ml / 0.5 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 169 mm |
| Waga: | 26 g |
| Jednostka opakowania: |
187 sztuk na karton
1122 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | 28/410 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | PET |
| Ślad węglowy produktu: | 126.20 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.