Butelka typu Boston Round, PET, przezroczysta, 250 ml, 28/410
0,70 €
0,83 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 79 |
0,70 €
/ netto
|
| do 1999 |
0,46 €
/ netto
34 %
|
| do 4113 |
0,40 €
/ netto
43 %
|
| od 4114 |
0,35 €
/ netto
50 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
9-3100-0250-28-I
- 250ml Rundflasche aus PET Kunststoff
- PET ist ein thermoplastischer Kunststoff
- Klarsichtig
- Enghals Öffnung mit Gewinde 28/410
- sehr bruchfest
- lebensmittelgeeignet
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 250 ml / 0.25 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 121.2 mm |
| Waga: | 22 g |
| Jednostka opakowania: |
242 sztuk na karton
1452 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | 28/410 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | PET |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.