Butelka okrągła PET, przezroczysta, 500 ml, 28/410, cylindryczna
0,64 €
0,76 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 199 |
0,64 €
/ netto
|
| do 999 |
0,43 €
/ netto
33 %
|
| do 2051 |
0,36 €
/ netto
44 %
|
| od 2052 |
0,32 €
/ netto
50 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
9-3000-0500-28
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 500 ml / 0.5 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 206 mm |
| Waga: | 26 g |
| Jednostka opakowania: |
200 sztuk na karton
1200 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | 28/410 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | PET |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.