Butelka okrągła PET, brązowa, 30 ml, PP 28
0,25 €
0,30 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 408 |
0,25 €
/ netto
|
| do 7361 |
0,17 €
/ netto
32 %
|
| do 14723 |
0,14 €
/ netto
44 %
|
| od 14724 |
0,13 €
/ netto
48 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
9-3531-0030-28PP
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 30 ml / 0.03 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 61 mm |
| Waga: | 10 g |
| Jednostka opakowania: |
409 sztuk na karton
14724 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | PP 28 |
| Kolor: | brązowy |
| Materiał: | PET |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.