Butelka okrągła PET, brązowa, 30 ml, GL 18
0,37 €
0,44 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 1249 |
0,37 €
/ netto
|
| do 4999 |
0,25 €
/ netto
32 %
|
| do 24999 |
0,21 €
/ netto
43 %
|
| od 25000 |
0,19 €
/ netto
49 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
9-0501-0030-18
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 30 ml / 0.03 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 79.5 mm |
| Waga: | 7.5 g |
| Jednostka opakowania: |
1250 sztuk na karton
25000 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | GL 18 |
| Kolor: | brązowy |
| Materiał: | PET |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.