Butelka okrągła PET, brązowa, 150 ml, 24/410, cylindryczna
0,62 €
0,74 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 311 |
0,62 €
/ netto
|
| do 1247 |
0,54 €
/ netto
13 %
|
| do 2495 |
0,49 €
/ netto
21 %
|
| do 4991 |
0,41 €
/ netto
34 %
|
| od 4992 |
0,34 €
/ netto
45 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
9-3001-0150-24/410
150 ml Rundflasche PET braun 24/410 zylindrisch
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 150 ml / 0.15 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 119 mm |
| Waga: | 20 g |
| Jednostka opakowania: |
312 sztuk na karton
4992 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39235010 |
| Gwint: | 24/410 |
| Kolor: | brązowy |
| Materiał: | PET |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.