Butelka okrągła PET, brązowa, 1000 ml, RD 28, zaokrąglone ramię
1,61 €
1,92 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 111 |
1,61 €
/ netto
|
| do 335 |
1,06 €
/ netto
34 %
|
| do 559 |
0,89 €
/ netto
45 %
|
| od 560 |
0,80 €
/ netto
50 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
9-3551-1000-28PP
- 1000ml Volumen Fassungsvermögen
- Aus PET Kunststoff
- Farbe braun - transparent
- Enghalsöffnung mit Gewinde PP 28
- Physiologisch unbedenklich, keine Abgabe von schädlichen Stoffen
an den Verpackungsinhalt - Bruchfest
- Für den Gebrauch von Lebensmitteln geeignet
- Ideal für den Pharmabereich
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 1000 ml / 1 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 219.5 mm |
| Waga: | 47 g |
| Jednostka opakowania: |
112 sztuk na karton
560 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 28 |
| Kolor: | brązowy |
| Materiał: | PET |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.