Butelka farmaceutyczna Veral, brązowa, 500 ml, gwint PP 28
0,92 €
1,09 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 227 |
0,92 €
/ netto
|
| do 683 |
0,61 €
/ netto
34 %
|
| do 1063 |
0,51 €
/ netto
45 %
|
| od 1064 |
0,46 €
/ netto
50 %
|
Większa ilość?
Niedostępny już
Nr artykułu:
9-3531-0500-28PP
- 500ml Volumen Fassungsvermögen
- Aus PET Kunststoff
- Transluzent
- Glänzende Oberfläche
- Perfekte Alternative zu Glasflaschen
- Bruchsicher
- Geringes Eigengewicht, dadurch auch geringe Transport- und Entsorgungskosten
- Recyclingfähig
- Ideal für den Pharmabereich
- Besonders geeignet für homöopathische und kosmetische Produkte, Aromen, Duftöle und Nahrungsergänzungsmittel
- Verwendung als Basenflasche zum Aufbewahren von selbsthergestellten E-Liquid-Mischungen
- Verschluss: Originalitätsverschluss mit oder ohne Spritzeinsatz, Drück & Dreh Verschluss mit Spritzeinsatz, Push Pull Verschluss, Trichter
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 500 ml / 0.5 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 153 mm |
| Waga: | 33 g |
| Jednostka opakowania: |
228 sztuk na karton
1064 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | PP 28 |
| Kolor: | brązowy |
| Materiał: | PET |
| Ślad węglowy produktu: | 160.20 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.