Butelka do systemu drobnego rozpylania, PET, biała, 300 ml
0,78 €
0,93 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 215 |
0,78 €
/ netto
|
| do 1079 |
0,56 €
/ netto
28 %
|
| od 1080 |
0,52 €
/ netto
33 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
9-3304-0300-34-W
- 300ml Volumen Fassungsvermögen
- Aus PET Kunststoff
- Kunststoff weiß eingefärbt
- Glänzende Oberfläche
- Bruchfest
- Eine leichte Alternative zur Glasflasche
- Geringes Eigengewicht, dadurch auch geringe Transport- und Entsorgungskosten
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 300 ml / 0.3 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 160 mm |
| Waga: | 33.5 g |
| Jednostka opakowania: |
216 sztuk na karton
1296 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 34 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | PET |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.