950 ml butelka na chemikalia z HDPE, naturalna, RD 70, kwadratowa
1,61 €
1,92 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 107 |
1,61 €
/ netto
|
| do 647 |
1,23 €
/ netto
24 %
|
| do 1295 |
1,08 €
/ netto
33 %
|
| od 1296 |
0,97 €
/ netto
40 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
2-0600-0950-70
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 950 ml / 0.95 litr |
|---|---|
| Długość: | 90 mm |
| Szerokość: | 90 mm |
| Wysokość: | 161 mm |
| Waga: | 58.5 g |
| Jednostka opakowania: |
108 sztuk na karton
1296 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 70 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.