750 ml butelka z ukośną szyjką z HDPE, biała, RD 25, okrągła
0,55 €
0,65 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 125 |
0,55 €
/ netto
|
| do 755 |
0,42 €
/ netto
24 %
|
| do 1385 |
0,36 €
/ netto
35 %
|
| od 1386 |
0,33 €
/ netto
40 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
3-3201-0750-25
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 750 ml / 0.75 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 272 mm |
| Waga: | 41 g |
| Jednostka opakowania: |
126 sztuk na karton
1386 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 25 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 123.40 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.