750 ml butelka okrągła z HDPE, biała, RD 28, cylindryczna
0,63 €
0,75 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 125 |
0,63 €
/ netto
|
| do 755 |
0,43 €
/ netto
32 %
|
| do 1511 |
0,36 €
/ netto
43 %
|
| od 1512 |
0,34 €
/ netto
46 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
3-0401-0750-28
- 750ml Volumen Fassungsvermögen
- Robuster HDPE Kunststoff
- Kunststoff weiß eingefärbt
- Enghals Schraubgewinde DIN 28
- Eingezogenes Dekofeld
- Etikettierbar
- Ertastbares Warnzeichen
- Geeignet für technische, chemische und kosmetische Füllgüter
- Verschlüsse: Schraubverschluss, Klappscharnierverschluss, Drück&Dreh
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 750 ml / 0.75 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 239 mm |
| Waga: | 35 g |
| Jednostka opakowania: |
126 sztuk na karton
1512 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 28 |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | HDPE |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.