750 ml butelka kwadratowa z HDPE, naturalna, RD 60, prostokątna
0,61 €
0,73 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 146 |
0,61 €
/ netto
|
| do 881 |
0,47 €
/ netto
23 %
|
| do 1763 |
0,41 €
/ netto
33 %
|
| od 1764 |
0,36 €
/ netto
41 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
2-E0-0750-60-WA
- 750ml Volumen Fassungsvermögen
- Robuster HDPE Kunststoff
- Kunststoff natur (milchig-transparent)
- Weithals Schraubgewinde RD 60
- Durch die Seitenriffelung liegt die Flasche gut in der Hand
- Geschmacks- und geruchsneutral
- Ideal zum Abfüllen chemisch- technischer Stoffe
- Für Reiniger, E-Liquid, Farben, Lacke, Öle und mehr
- Verschluss: Schraubverschluss
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 750 ml / 0.75 litr |
|---|---|
| Długość: | 69 mm |
| Szerokość: | 86 mm |
| Wysokość: | 177.9 mm |
| Waga: | 42 g |
| Jednostka opakowania: |
147 sztuk na karton
1764 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 39233010 |
| Gwint: | ND 60 |
| Kolor: | naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Ślad węglowy produktu: | 123.60 g CO₂e |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.