720 ml słoik typu twist-off ze szkła bezbarwnego, TO 82, okrągły
0,91 €
1,08 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 11 |
0,91 €
/ netto
|
| do 359 |
0,78 €
/ netto
14 %
|
| do 1105 |
0,69 €
/ netto
24 %
|
| od 1106 |
0,63 €
/ netto
31 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
1-0800-0720-82
- Klarglas
- Hydrolytische Klasse III
- Gewinde TO 82
- 720ml Volumen Fassungsvermögen
- Geschmacks- und geruchsneutral
- Verwendung: Zum Einmachen oder zur Lagerung von Lebensmitteln
- Verschlüsse: Twist-Off Verschluss, weiß
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 720 ml / 0.72 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 144 mm |
| Waga: | 290 g |
| Jednostka opakowania: |
12 sztuk na karton
2212 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109043 |
| Gwint: | TO 82 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | Szkło |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.