700 ml Spirituosenflasche "HALO" Klarglas rund
4,79 €
5,70 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 12 |
4,79 €
/ netto
|
| do 129 |
4,30 €
/ netto
10 %
|
| do 675 |
3,65 €
/ netto
24 %
|
| od 676 |
2,55 €
/ netto
47 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
23645P3
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 700 ml / 0.7 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 318.2 mm |
| Waga: | 650 g |
| Jednostka opakowania: |
13 sztuk na karton
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109043 |
| Gwint: | 33/400 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | Szkło |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.