700 ml butelka na alkohole „HELIUM”, szkło bezbarwne, okrągła
4,26 €
5,07 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 8 |
4,26 €
/ netto
|
| do 89 |
3,83 €
/ netto
10 %
|
| do 467 |
3,26 €
/ netto
23 %
|
| od 468 |
2,29 €
/ netto
46 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
27807P2
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 700 ml / 0.7 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 275 mm |
| Waga: | 450 g |
| Jednostka opakowania: |
9 sztuk na karton
54 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109043 |
| Gwint: | PP 31,5 |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | Szkło |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.