500 ml Sprituosenflasche "APOTHEKER" Klarglas rund
3,20 €
3,81 €
brutto
| liczba | cena jednostkowa |
|---|---|
| do 8 |
3,20 €
/ netto
|
| do 89 |
2,88 €
/ netto
10 %
|
| do 440 |
2,45 €
/ netto
23 %
|
| od 441 |
1,72 €
/ netto
46 %
|
Większa ilość?
Na stanie, czas dostawy: 2-3 dni robocze
Nr artykułu:
44387P1
Szczegóły techniczne
| Objętość: | 500 ml / 0.5 litr |
|---|---|
| Wysokość: | 161 mm |
| Waga: | 500 g |
| Jednostka opakowania: |
9 sztuk na karton
54 sztuk na palecie
|
| Intrastat / Nr taryfy celnej: | 70109045 |
| Gwint: | gwint korka |
| Kolor: | bezbarwny |
| Materiał: | Szkło |
| Odporność chemiczna: | pogląd |
Twoje korzyści ze współpracy z nami
Indywidualne doradztwo
Od pierwszego pomysłu, przez rozwój, aż po dostawę
Zadruk & etykietowanie
W projektowaniu opakowań niemal nie ma żadnych ograniczeń.
Certyfikacja zgodnie z DIN
Jesteśmy certyfikowani zgodnie z DIN EN ISO 9001 i pracujemy na najwyższym poziomie jakości
Zrównoważone opakowanie
Dążymy do zrównoważonych rozwiązań we wszystkich naszych działaniach i produktach. Z korzyścią dla naszego środowiska.